Partnerzy

Fundacja PlanetRomeo z Holandii przyznała dotację na rzecz projektu „Tożsamość Głuchych LGBT” (wyjazd szkoleniowo-integracyjny)

Dziękujemy I-KANCELARII (https://www.i-kancelaria.pl/) za pomoc na rzecz naszych Podopiecznych. Państwa wsparcie wiele dla nas znaczy. Dzielmy się dobrem – ono powraca! 

Z przyjemnością dołączamy do naszej listy kolejną firmę – sklep stomatologiczny HelloDent (https://hellodent.pl/). Miło nam, że los osób głuchych i niedosłyszących nie jest Wam obojętny.

Jak dobrze jest mieć Darczyńców! Do ich grona dołączyła dziś nowa firma – Agencja INSEO https://www.inseo.pl/ Bardzo Państwu dziękujemy. W niesieniu pomocy osobom głuchym, ważny jest każdy, nawet najmniejszy gest.

Mamy przyjemność podziękować nowemu Darczyńcy, który zechciał wesprzeć podopiecznych Cichej Tęczy. Jest nim Agencja AFTERWEB https://afterweb.pl/ – bardzo nas to cieszy! 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim Darczyńcom, którzy doceniają naszą działalność.
Z przyjemnością wyróżniamy ich, jako naszych Partnerów. Dziękujemy za wsparcie sklepowi MURRANO https://www.murrano.pl/ , a naszych Czytelników zachęcamy do niesienia pomocy innym!

Kolejny wspaniały Darczyńca na naszej liście
z podziękowaniami to Agencja IN https://inpozycjonowanie.pl/ 
Bardzo Państwu dziękujemy – za pamięć i wiarę we wszystko, co robimy na rzecz osób głuchych.

Wspieranie osób Potrzebujących to wspaniały gest, za który należą się szczególne podziękowania. Pragniemy wyróżnić AIF Kancelarię https://www.tuodszkodowania.pl/ , która przekazała nam darowiznę w trudnym czasie pandemii. Oby Darczyńców nigdy nie zabrakło!

Bardzo nas cieszy fakt, że pamiętają o nas Państwo mimo pandemii i trudnej sytuacji. Dziękujemy nowemu
Darczyńcy – Przedsiębiorstwu HAK https://www.hak.com.pl/hak/ Pracujemy aktualnie nad ważnym projektem dla Osób Głuchych, więc każde wsparcie jest dla nas szczególnie istotne!

English Polski